Світ Автозапчастин

до всіх автомобілів під замовлення

Facebook
Зворотній звязок

+38 (068) 88-28-281, +38 (068) 88-28-283

+38 (063) 01-91-199, +38 (063) 88-38-485

Зворотній звязок
Вконтакті

AISIN (ASKO) – є частиною японського виробника AISIN SEIKI CO., LTD (ASCO), що лідером по виготовленні компонентів до авто японського та корейського виробництва. Спеціалізацією компанії є виготовлення деталей зчеплення, водяних насосів, автоматичних та механічних КПП.


AMC – на сьогодні має статус провідного виробника головки блоку циліндрів для бензинових і дизельних двигунів. Є поставщиком головки блоку, розподільних валів на двигуни VAG, Mercedes Benz, Opel, Fiat, Peugeot, BMW, VM, Mitsubishi, Renault, Nissan, Volvo, Toyota, Mazda, Isuzu та ін.


ARAL – на протязі десятиліть фірма являється синонімом якості та лідерства на паливному ринку Німеччини. Імідж якості та інновацій вироблений протягом десятиліть і виражається слоганом фірми: “Aral. Alles super”.


ASMET (ASM) – потужна сучасна фірма, що активно розвивається, заснована 1989 року в Польщі. Являється одним із найбільших польських виробників вихлопних систем та комплектуючих до них.


ATE – тормозні деталі даного виробника відповідають найвищим нормам якості та іновацій. Вузька спеціалізація фірми ATE гарантує брендовим виробам максимальну надійність в дорозі та надійну роботу в екстремальних нагрузках.


AUTOFREN SEINSA – іспанська компанія що спеціалізується на  виробництві та постачанні резинових деталей до авто, ремкоплектів гідравліки тормозу, резинових чехлів трансмісії. Є прямим дилером для компанії Mercedes Benz.

BEHR – компанія займається виробництвом та постачанням теплообмінної техніки до автомобілів, зокрема – радіаторів, кондиціонерів, систем кліматконтролю. Є поставщиком на конвеєри – AUDI, BMW, Ford,  Mitsubishi, Porsche,VOLKSVAGEN та ін.

BERU – компанія має репутацію світового лідера у сфері виробництва електротехнічного обладнання до авто, зорема є виробником систем запалювання у всесвітньовідомих автовиробників.

BOGE – основною спеціалізацією компанії є виробництво гідравлічних та газових амортизаторів, пружин та резинометалічних виробів (подушки двигуна, салейнблоки). Марка була викуплена і є частиною концерну SACHS.

BOSAL (BOS) – марка заснована в 1923 році в Голандії. Спеціалізацією даного виробника є вихлопні системи (глушники, гофри, каталізатори, резонатори, труби), а також тягово-зчепні механізми(форкопи).

BOSCH – є світовим лідером в областях гальмівних систем та електрообладнання. Якість продукції виробленої BOSCH набагато первищує офіційно встановленні стандарти.

BREMBO – бренд що працює в сфері виробництва гальмівних систем. Тісно співпрацює із ралійними автомобілями різних марок, що дає можливість втілювати інновації в стандартну продуктову лінійку.

CARTECHNIC (CART) – бренд що спеціалізується на високоякісних паливно-мастильних матеріалах.

CASTROL – бренд, що є світовим лідером на ринку виробників мастил до автомобілів та інших супутніх матеріалів.

CONTITECH – є частиною концерну Continental AG. Знаходиться в Ганновері, Німеччина. Спеціалізується на розробці, виробництві та постачанні ремнів приводу та супутніх компонентів.

CORTECO (CO) – виробник понад 1000 найменувань, що характеризуються якістю та надійністю. В асортиментів компанії Ви знайдете: прокладки, сальники, гальмівні шланги, маслоз’ємні ковпачки,  втулки, салонні фільтри і багато іншого.

CTR – корпорація, що є одним із найбільших виробників підвіски до корейських автомобілів, а також поставщиком оригінальних запчастин на конвеєри Hyundai, Daewoo, KIA та ін.

DELPHI (DEL) – світовий лідер в розробці та виробництві систем фільтрації та вприску палива.

DEPO – один із найбільших виробників оптики на Тайвані. Що проте не знижує якісні характеристики продукції.

RUVILLE (EVR) – протягом 30 років торгова марка Ruville є гарантією якості, надійності та відповідальності. Лінійку товарів даного виробника складають: елементи підвіски, ШРУСи, підшипники ступиці, подушки, пильники й відбійники амортизатора, подушки двигуна, водяні помпи, розпредвали,  натяжні ролики, елементи зчеплення.

ElringKlinger AG (EL) – бренд, що лідером на ринку систем ущільнення. Марка нараховує понад 20 000 найменувань, зокрема: комплекти прокладок і ущільнень для двигунів, металеві багатошарові прокладки головок блоків циліндрів, манжетні ущільнення валів двигуна і трансмісії (сальники), маслоз’ємні ковпачки клапанів, професійні герметики, тефлонова ущільнювальна стрічка, болти кріплення головок блоків, спеціальні набори ущільнювачів для картерів, впускних та випускних колекторів , водяних насосів, турбонагнітачів, мостів і т. д.

FAG – гігант світового автопрому у галузі виробництва підшипників.

FEBI BILSTEIN (FE) – асортимент, що нараховує понад 20 000 видів запчастин, не залишитьжодних сумнівів: у компанії є необхідна Вам деталь.
FEDERAL MOGUL – концерн що обє’днав в собі такі відомі торгові бренди як: T&N, MOOG, Champion, Wagner, Cooper Automotive, що робить його світовим лідером в галузі виробництва комлектуючих до автомобілів.

FERODO – лідер у галузі технологій фрикційних матеріалів. Розробка та виготовлення гальвівних колодок та інших комплектуючих гальмівної системи.
FILTRON – виробник та дистриб’ютор фільтрів для моторизації машин та обладнання з двигунами.

FOMAR (FO) – один із провідних польських виробників гальмівних колодок та інших фрикційних матеріалів.

FRECCIA (FR) – італійський виробник запчастин моторної групи, один із основних постачальників направляючих та клапанів в Європі.

GEMO – німецький виробник, що спеціалізується на виготовленні тросів зчеплення, тросів ручного гальма, тросів спідометра.

GKN – провідний виробник автомобільних трансмісій, що дає можливість займати понад 35% світового ринку у даній галузі.

GLYCO (GL) – бренд являється великим поставщиком підшипників та вкладишів для двигуна у Німеччині.

GOETZE – марка що пропонує якісні поршневі кольца, циліндри та вирішення питань герметизації.

HANS PREIS (HP) – бренд, що пропонує широку продуктову лінійку запчастин до авто по демократичних цінах.

HELLA – Освітлення, електроніка, вузли в зборі для автомобілів, системи кондиціювання повітря, автомобільна електропроводка і обробка сигналів – основні напрямки роботи даного бренду.

HEPU – понад 40 років торгова марка відома як німецький виробний високоякісних насосів охолоджуючої рідини до легкових автомобілів.

HUTCHINSON (HU) – лідер у виробництві резинометалічних комплектуючих. В кожному автомобілі можна нарахувати до 40 одиниць продукції компанії.

KLOKKERHOLM – один із лідерів Європейського ринку по виробництву кузовних деталей.

KNECHT – виробник компонентів та систем для двигунів, а також провідний виробник промислових фільтрів.

KAYABA (KYB) – являється провідним виробником гідравлічного обладнання у світі, яке використовується не лише в автомобілебудуванні. Офіс компанії знаходиться в Токіо, а кожна четверта машина у світі, що сходить з конвеєра, обладнана амортизаторами даного виробника.

LEMFORDER (LMI) – на даний момент фірма являється офіційним дилером на заводські конвеєри таких відомих виробників авто як: GM, Ford, Mercedes, BMW, VW, Audi, Volvo, Fiat, Mitsubichi Motors, Toyota, Chrysler, Opel та ін.

LESJOFORS (LS) – шведський виробник, що є європейським лідером у виробництві пружин, та одним із світових лідерів виробників компонентів підвіски автомобіля.

LPR (LPR) – виробник запчастин, що спеціалізується на виготовленні гідравлічних циліндрів гальм та зчеплення. Станом на сьогодні це фірма що нараховує понад 750 працівників, об’єднує 4 заводи в Італії, особистий конструкторський та випробувальний цехи.

LUCAS (LUC) – постачає деталі тормозної системи та входить до концерну TRW, що є одним із найбільших світових виробників автозапчастин, та постачає різноманітні складові на заводи таких виробників: Chrysler, Audi, Daimler BMW, Ford, Opel, FIAT, Volvo, VW, Peugeot, Skoda, Citroen, Nissan,Toyota, ВАЗ, ГАЗ та інші, всього близько 40.

MAGNETTI MARELLI – італійський бренд, що виготовляє електрику та електроніку для провідних автомобілебудівників.

MAHLE – глобальний виробник високоякісних деталей двигуна та фільтруючих елементів.

MEAT&DORIA (MD) – два основні напрямки розвитку компанії, що заснована в Італії: системи вприску та фільтруючі елементи.

METELLI (MT) -  марка стала відомою, як виробник надійних запчастин із середнім ціновим рівнем. Спеціалізація – виготовлення тормозних дисків та помп водяного охолодження.

MOBIL – відомий французький виробник паливно-мастильних матералів, що займає глобальні позиції в даній сфері.

MONROE – компанія заснована в Америці в 1917 році, на сьогодні найбільший виробник амортизаторів у світі(приблизно кожен четвертий).

MOOG / TRW – є одним із найвідоміших виробників деталей підвіски в США, входить в концерн FEDERAL MOGUL (Німеччина).

NGK – даний бренд є провідним у світі виробником свічок запалювання і лямбда-зондів.

NISSENS (NIS) – фірма  була заснована в 1921 році і станом на сьогодні розглядається в якості одного з провідних європейських виробників автомобільних радіаторів.
OCAP (OC) – брендд заснований в 1975 році, являється відомим постачальником високоякісних рульових механіз мів та підвісок.

OPTIMAL (OPT) – компанія відома у світі як розробник та виробник підшипників. В продуктовій лінійці – підшипники ступиці, підшипники генератора, диференціали заднього моста, головної передачі, вижимні підшипники зчеплення і натяжні ролики.

PIERBURG – французький виробник, який виготовляє широкий асортимент товарів, зокрема: впускні колектори, електричні дросельні заслінки, вакуумні насоси, клапани рециркуляції відпрацьованих газів, нагнітачі вторинної системи пуску, пневмоклапани, електричні бензонасоси, датчики рівня палива та регулятори тиску і ін.

ROULUNDS (RL) – датський бренд, що займається виготовленням ремнів приводу, гибких шлангів до радіаторів, рифлених і плоских шлангів.

SACHS – забезпечує на 70% поставки оригінальних комплектуючих на заводи європейських автовиробників. Співідношення приводу та підвіски між собою це ті дві сфери де фірма SACHS займає лідируючі позиції вже понад 50 років.

SASIC (SAS) – поставляє оригінальні запчастини для автомобілів французького виробництва. Виготовляє деталі рульового управління, тормозні диски, деталі зчеплення, підвіски, гальмівної системи, паливні насоси та ін.

SKF (VKBA) – компанія що понад 100 років тому винайшла самоустановлювальний підшипник, і в процесі розвитку перетворилась на компанію, що використовує унікальний потенціал знань у областях підшипників, підшипникових вузлів та ущільнення, мастильних матеріалів та систем змащення для забезпечення граничнодовгих термінів експлуатації.

SNR – швейцарська компанія, що займається розробкою, виробництвом та поставками підшипників.

SWAG (SW) – компанія заснована у 1954 році надалеко Франкфурта, спеціалізується на виробництві запчастин моторної групи, рульової групи, амортизаторів, глушників. Десять років тому стала частиною корпорації Bilstein Group.

TEXTAR – виробник гальмівних колодок та гальмівних наладок для дискових та барабанних гальмівних систем.

VALEO (VAL) -  провідний виробник генераторів та систем зчеплення для французьких авто.

VEMO (VE) – компанія забезпечує запчастини до систем електрики та кондеціонування для автомобілів німецького та французького виробництва.
VERNET (VE) – французька компанія, що спеціалізується на поставках термостатів, датчиків температури, датчиків тиску масла.

WABCO – даний бренд є одним з найбільших виробників систем електронного гальмування, стійкості, управління підвіскою і трансмісією.

WAHLER (WA) – німецька компанія, що заснована ще у 1902 є вузькоспеціалізованою, та являється основним із провідних виробників термостатів.

ZF – корпорація, що являється одним із основним постачальників автомобільної промисловості, асортимент товарів якої становить більше 98 000 позицій, що робить даний бренд одним із найбільших та найпотужніших у світі.

AISIN (ASKO) – є частиною японського виробника AISIN SEIKI CO., LTD (ASCO), що лідером по виготовленні компонентів до авто японського та корейського виробництва. Спеціалізацією компанії є виготовлення деталей зчеплення, водяних насосів, автоматичних та механічних КПП.


AMC – на сьогодні має статус провідного виробника головки блоку циліндрів для бензинових і дизельних двигунів. Є поставщиком головки блоку, розподільних валів на двигуни VAG, Mercedes Benz, Opel, Fiat, Peugeot, BMW, VM, Mitsubishi, Renault, Nissan, Volvo, Toyota, Mazda, Isuzu та ін.


ARAL – на протязі десятиліть фірма являється синонімом якості та лідерства на паливному ринку Німеччини. Імідж якості та інновацій вироблений протягом десятиліть і виражається слоганом фірми: “Aral. Alles super”.

ACURA  – ALFA ROMEO – AUDI – BMW – CHEVROLET – CITROËN – DACIA – DAEWOO – DAF – DAIHATSU – DODGE – FIAT – FORD – GEELY – HONDA – HYUNDAI – INFINITI – ISUZU – IVECO – JAGUAR – JEEP – KIA – LADA – LANCIA – LAND ROVER – LEXUS – MAN – MAZDA – MERCEDES – MINI – MITSUBISHI – MOSKVICH – NISSAN – OPEL – PEUGEOT – PORSCHE – RENAULT – ROVER – SAAB – SCANIA – SEAT – SKODA – SMART – SSANGYONG – SUBARU – SUZUKI – TOYOTA – VOLVO – VW

В нас Ви можете придбати автозапчастини до будь-якої марки авто:

Основний перелік фірм дистрибюторів та виробників автозапчастин:

 

4MAX – Торгова марка 4max існує на ринку автомобільних запчастин з 2003 року. Є професійним постачальником широкого асортименту автомобільних продуктів.


ADRIAUTO (AD) – Компанія заснована у 1984 році в Італії із реорганізації фірми що займалась розповсюдженням автодеталей. Основні види запчастин, що випускаються компанією Adriauto – це гальмові шланги, троси зчеплення, дросельні троси і троси спідометра.


AIRMATIC – працює в галузі пневматики з 1986 року і спеціалізується на виробництві пневмоциліндрів. Широка галузь застосування пневмоціліндрів викликала потребу  якісного виконання спеціальних замовлень, які завжди були сильною стороною Air Matic.